Profil společnosti

Quali s.r.o je poskytovatelem připojení k internetu, za kterým stojí profesionálové z oboru telekomunikací a správy datových sítí s praxí přesahující 10 let. Naše služby poskytujeme v Liberci a v Mladé Boleslavi. Nabízíme však i kompletní program servisních služeb, správu sítí a IT obecně. Od běžné údržby po rozsáhlá projektová řešení. Od jednoho počítače k rozhlehlým sítím a serverů. Na všechny služby vlastníme certifikovaného odborného pracovníka s nejvyšší možnou certifikací v oboru.

VIRTUALIZACE S TECHNOLOGIÍ MICROSOFT

Nabízíme konsolidace Vaší serverové techniky za pomoci technologie Microsoft Hyper-V. V převážně většíně firem je v provozu mnoho zastaralých serverů s vysokou spotřebou energie a díky stáří také často nízkou spolehlivostí. Ucelené řešení pomocí Hyper-V dává k dispozici robusní řešení s přehlednou správou na technologii Microsoft. Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku, budete překvapeni kolik financí i času administrátora můžete uspořit.

DODÁVKY VÝPOČETNÍKY TECHNIKY

Nabízíme komplexní dodávky výpočetní techniky od jednotlivých komponentů po celé komplexní vybavení. Výpočetní techniku nechápeme jako počítač, ale jako nástroj, který musí zákazníkovi odvést práci a zaplatit se. Naší snahou je tedy vždy dodat kompletní dílo včetně konfigurace a uvedení do provozu na místě instalace.

DODÁVKÝ SÍŤOVÉ A TELEKOMUNIKAČNÍ INFRASTRUKTURY

Nabízíme komplexní řešení infrastruktury pro komunikace od lokálních LAN sítí včetně bezdrátového řešení přes WAN spojení budov nebo poboček až po hlasové služby. Naší snahou je pojmout vždy dodávanou techniku jako funkční celek včetně konfigurace a uvedení do provozu.

KOMPLETXNÍ ZABEZPEČENÍ IT PROVOZU

Nabízíme komplexní outsourcing malých až středních zákazníků. Poskytujeme všechny telekomunikační technologie a techniku nutnou pro chod firmy včetně následné údržby. Disponujeme vlastním zázením pro provoz veškerých potřebných služeb a/nebo serverů.

PROCESNÍ AUDIT A PORADENSTVÍ V ICT OBLASTI

Pokud máte pochybnosti o kvalitě služeb Vašeho stávajícího dodavatele, provedeme audit v celé Vaší ICT oblasti, tedy jednorázový nebo opakovaný dohled nad ICT činnostmi, včetně outsourcovaných. Díky podrobnému auditu a následné optimalizaci dodávaných služeb a procesů můžete ušetřit velmi významné částky a to i beze změny současného dodavatele služeb.

VYBRANÉ CERTIFIKACE NAŠICH SPECIALISTŮ


Naše certifikáty